Представники львівської сецесії: Каєтан Стефанович

Каєтан Стефанович – один з найяскравіших представників львівської сецесії, – відомий як графік, декоратор, ілюстратор.
Його творчість вирізняється орієнтальними мотивами, площинністю і складною символікою образів.

Він вчився у Львові, Кракові, Мюнхені та Парижі. Був степендіатом Фундації Леона Сапєги.

У 1912 – експонував декілька своїх етюдів на виставці Львівського літературно-артистичного товариства. А у 1913 пройшла його перша персональна виставка у Львові, яка згодом була повторена в Кракові та Познані (в 1914 р.)

У 1913 – спроектував і виконав декоративне оформлення Жіночої гімназії Софії Стшалковської, за адресою: м. Львів, вул. Зелена, 22 (сьогодні тут – середня школа №6). На жаль, ці розписи не збережені, на відміну від стінопису будівлі Кредитного товариства, що знаходилось за адресою: м.Львів, вул. Коперника, 4 (сьогодні – Львівська філія НБУ). 
Але доступ у ці приміщення закритий для широкої аудиторії, оскільки у цій установі діє пропускний режим.

Але побачити роботи славетного майстра львівської сецесії можна у Львівській Національній Картинній Галереї, у Відділ "Європейського мистецтва 19-21 ст." ЛНГМ, за адресою м.Львів, вул.Стефаника, 3.

А у нас є ось такі листівочки початку ХХ століття з приватної колекції Oksana Boboshko-Vanderhoeven. І уже в вересні ми запросимо Вас на вистаку «Carte Postale: Жінка на зламі епох», де Ви зможете їх оглянути. Як і роботи Каетана Стефановича.

Категорії

Найсвіжіше

Бронювання

Ціна 400 UAH

Вашу екскурсію заброньовано. Найблищим часом наші Гіди зв’яжуться із Вами.

Успіх!
Завантаження...