Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри

Софія Дзиндра, дружина скульптора Михайла Дзиндри живе цим Музеєм і цими скульптурами! 17 вересня о 12:00 ми організовували мандрівку у цей дивовижний Світ Музей модерної скульптури Михайла Дзиндри. Буде гарно, цікаво, весело та смачно!    

Кав'ярня-музей "Теплий П'єц"

А ми нині "Львівський дощ" смакували :-)! Саме таку назву має кава в красивому керамічному горнятку, яку ми пили в атмосфері правдивої галицької гостинності. А колекція раритетних пічок XVIII-XIX століття та найрізноманітніші кахлі, якими оздоблені стіни і стеля, навіть виходку, направду викликають теплі почуття, підтримуючи реноме назви закладу :-). Ходіть на міськи прогулянки з Pro Lviv with love, бо завжди дізнаєтесь щось новеньке та цікавеньке ;-)! Інфо для нельвів'ян:  п'єц - пічка вихо́док — туалет

Виставка "RECYCLED" від художниці VALYA

У Львівському Національному музеї ім.Андрея Шептицького дуже крута виставка - "RECYCLED" від авторки мистецького проекту, художниці VALYA. Особливо рекомендуюю всім рукодільницям, особливо тим, хто займається валлянням і текстилем, є, чим надихнутись! П.С. При оказії відвідайте також мистецький проект Олексія Коваля «Емалі. Україна. Історія. Світ», дуже :)

Категорії

Найсвіжіше

Бронювання

Ціна 400 UAH

Вашу екскурсію заброньовано. Найблищим часом наші Гіди зв’яжуться із Вами.

Успіх!
Завантаження...