Львівська Національна Галерея Мистецтв ім. Бориса Возницького

29 вересня у Львівській національній галереї мистецтв ім. Б. Возницького відкрилась виставка ретро-листівок "Carte postale: жінка на зламі епох", яка показала жінок кінця ХІХ — початку ХХ століття.
Куратори проекту: Ірина Хмарська, Оксана Бобошко-Вандерховен, Іван Дудич.

Листівки, які упродовж двох місяців матимуть нагоду роздивитись львів’яни, надані з приватної колекції Оксани Бобошко-Вандерховен.

Виставкові експонати охоплюють період становлення стилю модерн на Галичині, який у Львові мав чітке віденське забарвлення.

«Ілюстровані поштові листівки, найчастіше з зображенням жіночої постаті – зробили значний вклад у розповсюдження сецесії. Саме «прекрасна стать» пропагувала новий стиль, який мав виразне феміністичне забарвлення. Вітальні могутні сили природи і жіноцтва, як їх втілення – це улюблені мотиви сецесії», - зазначають організатори виставки.

Мешканців та гостей Львова запрошують розглянути ужиткову графіку сецесійних художників, які «обожнювали гармонійну єдність людини і природи».

Під час відкриття виставки відбувся благодійний аукціон, який був спрямований на збір коштів для реставрації гіпсового жіночого погруддя з фондів Львівської картинної галереї.

Категорії

Найсвіжіше

Бронювання

Ціна 400 UAH

Вашу екскурсію заброньовано. Найблищим часом наші Гіди зв’яжуться із Вами.

Успіх!
Завантаження...