Невідомий Львів

Екскурсія “Шпацери Новим Світом”

Вулички Нового Світу розташовані зовсім близько до центральної частини міста, проте не всі туристи знаходять їх. А саме тут заховані одні з найцікавіших архітектурних шедеврів Львова. Цей район до сьогодні зберігає розмірений темп життя і затінок старих дерев над столітніми кам'яницями. Протягом екскурсії Ви будете милуватись чудовими романтичними віллами, чиншовими кам’яничками, дізнаєтесь про творців модернового Львова, які були Великими будівничими, науковцями, подвижниками й разом з тим залишались Людьми чуйними, сердечними, милосердними. Ваш маршрут проляже дільницею Львова, яка й нині викликає захват, пробуджує емоції та уяву, тішить око і спонукає до творчого лету. Це невимушена розповідь про наше місто, споруди, вулички та про людей, які мали великий дар творити красу.  
Читати більше
Тривалість: 3,0 години

Ціна: від 300 грн/год


Доступні мови: UA, RU, EN, DEU, PL, FR, IT

Екскурсія "Пасажі львівської історії"

Пасажі Львова мають свою історію. Чи знаєте ви скільки із них збереглося? А хто їх побудував? А що там відбувалося? "Пасажі львівської історії" – нестандартна та оригінальна екскурсія Львовом, впродовж якої Ви в товаристві нашого гіда пройдетесь львівськими пасажами: Гуттерів, Андреолі, галереєю Маріацькою, Міколяша, Гаусмана, Грюнерів, Феллерів, Германів. Саме у пасажах зосереджувалося соціальне життя львів’ян у ХІХ та першій половині XX століть. Сюди заходили на каву, приїжджали за покупками, спілкувалися, сварилися, мирилися та закохувалися. Протягом екскурсії ви також почуєте дуже непрості історії, достойні голлівудських сценаріїв про неординарних і талановитих людей, які жили й бували у нашому Місті. Ми пропонуємо не зупинятися на екскурсії та продовжити розваги на одному із центральних дахів Львова. На ваше замовлення ми організуємо веселу вечірку з прохолодним шампанським та натхненним співом скрипки. Отримайте максимум емоцій від перебування у Львові.  
Читати більше
Тривалість: 2,0 години

Ціна: від 300 грн/год


Доступні мови: UA, RU, EN, DEU, PL, FR, IT

Авторська екскурсія “Історія вулиці Клепарівської”

“Історії вулиці Клепарівської” – екскурсія присвячена одній з найстаріших львівських вулиць. Клепарівська пам’ятає багато історії та таємниць…. Чи знаєте Ви, що Клепарову скоро 600 років? А де знаходилася львівська Гора Страт? А яка історія кохання вважається у Львові найромантичнішою? Чому біля Ратуші стоїть скульптура лучника? Де знаходиться львівський Гоґвортс? Або яка кримінальна історія, що сталася у Львові, до цього часу вивчається студентами-юристами? А також – куди подівся Єврейський Цвинтар?   Відповіді на всі ці та інші запитання, ви зможете дізнатись, прогулявшись у товаристві нашого гіда вулицею Клепарівською. Завершити екскурсію пропонуємо відвідинами Музейно-Культурного Комплексу Пивної Історії – Львіварня. Львіварня – один із найсучасніших музеїв України, аналогів якому не має.   Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен його відвідувач може відчути себе справжнім пивоваром, «доторкнутися» до історії пива та «зазирнути» в процес пивоваріння.   Справжній пивовар, яким стає кожен відвідувач Львіварні є також експертом у смакових якостях пива. Адже тут можна продегустувати та посмакувати понад 12-тьми видами кегового пива. Львіварня – нова крапка на пивній мапі Львова.  
Читати більше
Тривалість: до 3,0 годин

Ціна: від 300 грн/год


Доступні мови: UA, RU, EN, DEU, PL, FR, IT

Екскурсія "20,5 історій про Львів"

Якщо ви уже бували у Львові, або хоча б трошки чули про наше місто, то знаєте, що тут живе сама Історія. Проте тут також мешкає безліч особистих історій, які створюють особливу атмосферу та душу Львова. Авторська екскурсія "20,5 історій про Львів" – це незвичайна оглядова екскурсія Львовом. Це емоційна прогулянка, яка допоможе вам зрозуміти серце міста. Ви довідаєтеся про незвичайні та невідомі історії відомих місць, познайомитеся з їхніми таємницями й наново відкриєте для себе відомі історичні місця Львова. У товаристві нашого гіда Ви прогуляєтесь площею Ринок, руським, єврейським та вірменським кварталами, відвідаєте Латинську катедру, Єзуїтський і Домініканський костели та Вірменський собор. Ви побуваєте у львівських підземеллях та двориках, подивитесь на Львів з висоти пташиного польоту. А найголовніше – почуєте дивовижні історії людей, які захоплюють і надихають. Ми додатково надаємо послуги фотографа, який супроводжуватиме вас протягом екскурсії. Також на ваше замовлення після завершення прогулянки ми організуємо вечірку або романтичну вечерю на одному з центральних дахів Львова.  
Читати більше
Тривалість: 3,0 години

Ціна: від 300 грн/год


Доступні мови: UA, RU, EN, DEU, PL, FR, IT

Історична екскурсія Львовом “Оповідки про Софіївку та Крайову виставку”

Львів ховає в собі чимало історій, які маловідомі навіть самим львів’янам, але які зробили місто саме таким, яким ми його знаємо сьогодні. Чи знаєте Ви історію Софіївки та підприємливої жінки, завдяки якій з’явився на мапі Львова цей мальовничий район? А про готичні підземелля, що вели від костелу святої Софії в напрямку середмістя? Чи часто ви задумувалися про те, що було на місці теперішнього Стрийського парку й яка подія стала поштовхом до його заснування? Або про першу трамвайну лінію у Львові? І чи чули ви коли-небудь про вражаючу Крайову виставку і її фантастичні павільйони? Про це та багато іншого ви дізнаєтесь відвідавши авторську екскурсію “Оповідки про Софіївку та Крайову виставку”.  
Читати більше
Тривалість: 3,0 години

Ціна: від 300 грн/год


Доступні мови: UA, RU, EN, DEU, PL, FR, IT

Бронювання

Ціна 400 UAH

Вашу екскурсію заброньовано. Найблищим часом наші Гіди зв’яжуться із Вами.

Успіх!
Завантаження...