Екскурсія "20,5 історій про Львів"

Якщо ви уже бували у Львові, або хоча б трошки чули про наше місто, то знаєте, що тут живе сама Історія. Проте тут також мешкає безліч особистих історій, які створюють особливу атмосферу та душу Львова.

Авторська екскурсія "20,5 історій про Львів" – це незвичайна оглядова екскурсія Львовом. Це емоційна прогулянка, яка допоможе вам зрозуміти серце міста. Ви довідаєтеся про незвичайні та невідомі історії відомих місць, познайомитеся з їхніми таємницями й наново відкриєте для себе відомі історичні місця Львова.

У товаристві нашого гіда Ви прогуляєтесь площею Ринок, руським, єврейським та вірменським кварталами, відвідаєте Латинську катедру, Єзуїтський і Домініканський костели та Вірменський собор. Ви побуваєте у львівських підземеллях та двориках, подивитесь на Львів з висоти пташиного польоту. А найголовніше – почуєте дивовижні історії людей, які захоплюють і надихають.

Ми додатково надаємо послуги фотографа, який супроводжуватиме вас протягом екскурсії. Також на ваше замовлення після завершення прогулянки ми організуємо вечірку або романтичну вечерю на одному з центральних дахів Львова.

 
Тривалість: 3,0 години

Ціна: від 300 грн/год


Доступні мови: UA, RU, EN, DEU, PL, FR, IT

Інші екскурсії

Бронювання

Ціна 400 UAH

Вашу екскурсію заброньовано. Найблищим часом наші Гіди зв’яжуться із Вами.

Успіх!

Бронювання

Ціна 400 UAH

Вашу екскурсію заброньовано. Найблищим часом наші Гіди зв’яжуться із Вами.

Успіх!
Завантаження...