Авторська екскурсія “Історія вулиці Клепарівської”

“Історії вулиці Клепарівської” – екскурсія присвячена одній з найстаріших львівських вулиць. Клепарівська пам’ятає багато історії та таємниць….

Чи знаєте Ви, що Клепарову скоро 600 років? А де знаходилася львівська Гора Страт? А яка історія кохання вважається у Львові найромантичнішою? Чому біля Ратуші стоїть скульптура лучника? Де знаходиться львівський Гоґвортс? Або яка кримінальна історія, що сталася у Львові, до цього часу вивчається студентами-юристами? А також – куди подівся Єврейський Цвинтар?

 

Відповіді на всі ці та інші запитання, ви зможете дізнатись, прогулявшись у товаристві нашого гіда вулицею Клепарівською.

Завершити екскурсію пропонуємо відвідинами Музейно-Культурного Комплексу Пивної Історії – Львіварня.

Львіварня – один із найсучасніших музеїв України, аналогів якому не має.

 

Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен його відвідувач може відчути себе справжнім пивоваром, «доторкнутися» до історії пива та «зазирнути» в процес пивоваріння.

 

Справжній пивовар, яким стає кожен відвідувач Львіварні є також експертом у смакових якостях пива. Адже тут можна продегустувати та посмакувати понад 12-тьми видами кегового пива. Львіварня – нова крапка на пивній мапі Львова.

 
Тривалість: до 3,0 годин

Ціна: від 300 грн/год


Доступні мови: UA, RU, EN, DEU, PL, FR, IT

Інші екскурсії

Бронювання

Ціна 400 UAH

Вашу екскурсію заброньовано. Найблищим часом наші Гіди зв’яжуться із Вами.

Успіх!

Бронювання

Ціна 400 UAH

Вашу екскурсію заброньовано. Найблищим часом наші Гіди зв’яжуться із Вами.

Успіх!
Завантаження...