Тематичні

“Львівська belle epoque” - Екскурсія історичними місцями Львова

Сто років тому життя у Львові вирувало не менше ніж тепер! Змінилася епоха, люди, місто та будівлі, проте вузенькі вулички все ще зберігають таємниці тогочасного панства. Цікава екскурсія центральною частиною Львова познайомить вас із місцинами, де сто років тому любили проводити час львів'яни. Протягом екскурсії ви дізнаєтеся, які видатні люди відвідували Львів, що вони тут робили, і чого їм це вартувало. Ми розповімо скільки коштувало переночувати у готелі «Жорж» (так, він існував уже тоді) і що сталося з «Кришталевим палацом» (і що це таке також розповімо). Веселі, романтичні та трагічні історії з життя Львова кінця XIX – початку XX століття - це наша екскурсія “Львівська belle epoque”. Ми пропонуємо продовжити екскурсію веселою вечіркою на одному з центральних дахів Львова. Щоб замовити вечірку – просто повідомте нас про це при бронювання екскурсії, а ми потурбуємося про все інше. Окрім яскравих вражень ми пропонуємо яскраві спогади. Замовте послугу професійного фотографа, який супроводжуватиме вас протягом екскурсії й збережіть кожну вашу емоцію.  
Читати більше
Тривалість: 3,0 години

Ціна: від 300 грн/год


Доступні мови: UA, RU, EN, DEU, PL, FR, IT

Геній моди Джон Гальяно

Світ моди вже немислимий без нього. Дім моди «Dior» отримав своє друге народження крізь творчість цього зухвальця. Його творіння часто гротескні та межують з відвагою безумця. Охарактеризувати його стиль може цитата із книги «Портрет Доріана Ґрея» Оскара Вайльда: «Цей одяг був зшитий в припадку безумства, а одягали його, певно, в бурю», – такий прояв його фантазії. Він повернув до життя втрачений в часи тотальної емансипації образ феміни – образ жінки-спокусниці, жінки, яка зводить з розуму. І все це лиш засобами крою, контрастом фактури матерії та її кольорової гами.  Сьогодні він творить для власного бренду. Невиправний скандаліст, що може дозволити собі на «прояви характеру». Він такий! Невиправний мрійник Джон Ґальяно.  Лекція відкриє для Вас не лише факти з біографії кутюр’є, але і його спосіб роботи. Що таке «Висока мода»? На це питання дає відповідь творчість Джона Ґальяно. Захоплюючу лекцію про Джона Гальяно підготував для вас мистецтвознавець Іван Дудич у рамках циклу лекцій та екскурсій "Балачки про моду". Захід відбудеться у суботу, 31 березня, о 14:00, в Olens Dats' Gallery, "Зелена Тераса", вул. Кубанська 8, Львів. Крім цікавої лекції в розкішній фешн-атмосфері запрошуємо на келих вина. Вартість участі при оплаті до 30 березня (включно) складає 200 грн./особа.У день проведення лекції її вартість становить 250 грн./особа. Приміщення не може вмістити усіх охочих, тому повідомляємо, що РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКРИТА!!! Проте, якщо ви бажаєте отримувати інформацію про наступні події, запрошуємо підписатися на нашу розсилку  ТУТ    
Читати більше
Лекція від Івана Дудича про невиправного мрійника, генія індустрії моди Джона Ґальяно.

Екскурсія до Високого Замку “Екскурсія Замковою юридикою”

Високий Замок - оповитий легендами, казками, старими міськими оповідками. Проте околиці міської гори не менш цікаві. Цікава екскурсія Високим Замком та прилеглими вулицями допоможе вам наново відкрити старе середмістя.   На шляху до Високого Замку ви дізнаєтесь про найстаріші храми Львова, розташовані в околицях Старого Ринку. Ми пройдемось Хресною Дорогою та поговоримо про історію та вічні цінності. Адже саме на нашому маршруті розташовані одні з найстаріших церков міста Лева, які не завжди потрапляють у туристичні путівники. При сходженні на пагорб ви дізнаєтеся історію Високого Замку, і власне самого замку, який височів тут протягом довгих років. А на самій вершині намилуєтеся розкішними панорамними краєвидами Львова. Звідси можна чудово роздивитися центральну частину міста, а також побачити віддалені райони, і головне – зрозуміти масштаби, адже Львів - це набагато більше ніж площа Ринок.   Не забудьте захопити фотоапарат. Або ж скористайтеся нашими послугами. Ми пропонуємо додатково замовити професійного фотографа, який зафіксує усі найцікавіші місця на нашому шляху та ваші емоції.   Якщо ви бажаєте замовити групову екскурсію – зробіть замовлення щонайменше за день до неї. Індивідуальну екскурсію (група від одного до чотирьох людей) можна замовити у той же день, за декілька годин до бажаного старту.  
Читати більше
Тривалість: 3,0 години

Ціна: від 300 грн/год


Доступні мови: UA, RU, EN, DEU, PL, FR, IT

Екскурсія центром міста “Львівські євреї, невидима історія”

Авторська екскурсія, яка проведе вас найвизначнішими місцями єврейської спадщини Львова. Екскурсія центральною частиною містЕкскурсія центром міста “Львівські євреї, невидима історія” а відкриє нові, досі незвідані місця і нерозкриті секрети відомих вулиць. Ми прогуляємося середньовічним єврейським кварталом та дізнаємося історії його колишніх мешканців. Культура і час учинили великий злам в одвічному житті цих місць. Разом з будинками занепадали й люди. Відходили без вороття. Усе пов’язалося і сплуталося, проте живими залишилися історії. Історії життя, смерті, успіхів, поразок та любові. Перейдемося тими вуличками, зайдемо у будинки, які століттями зберігають стільки суперечностей, стільки возвишених і мізерних речей, відбудуємо у своїй уяві те, чого тепер уже немає… Ми проводимо групові та індивідуальні екскурсії. Екскурсію для чотирьох та менше людей можна замовити за декілька годин до бажаного старту (за наявності вільних гідів). Якщо ви хочете замовити групову екскурсію - забронюйте екскурсію хоча б за один день наперед. Ми пропонуємо додатково замовити послуги фотографа. Він супроводжуватиме вас протягом подорожі у минуле єврейського кварталу. Цікава екскурсія викличе захват, сум, сміх, а світлини збережуть ці враження. Також на окреме замовлення ми проводимо різноманітні активності після екскурсії, організовуємо індивідуальні вечірки на даху будинку в центральній частині міста.  
Читати більше
Тривалість: 3,0 години

Ціна: від 300 грн/год


Доступні мови: UA, RU, EN, DEU, PL, FR, IT

Екскурсія на Личаківське кладовище “Візит у Сад Сну і Кохання"

Авторська екскурсія Личаковом проведе вас алеями одного із найвеличніших та найстаріших некрополів Європи. Ви дізнаєтеся про історії тих, хто зупинився тут назавжди. Заснований ще у 1768 році, Личаківський цвинтар дав відпочинок відомим музикантам, митцям, громадським та політичним діячам, зумів об’єднати людей різної національності та віри. Усі вони тепер промовляють до нас голосом Вічності - тишею. Найбільш промовистою тиша буває там, де зупинився час, зупинилися грядущі дні сотень і сотень людей. Саме цією таємничою тишею оповитий старовинний львівський Личаків, історії та архітектура якого дивують очі, серце та розум.  
Читати більше
Тривалість: 3,0 години

Ціна: від 300 грн/год


Доступні мови: UA, RU, EN, DEU, PL, FR, IT

Романтичні екскурсії Львів “7 історій про кохання”

Відкрийте на екскурсії Львів для закоханих. Про кохання люблять слухати усі. Тема кохання вічна. А історії кохання у Львові – це одна з родзинок нашого поетичного міста. Філософи й королі, поети та математики кохали тут пристрасно та щиро. А дівчата були прекрасні та вірні (а може і не дуже). Історії від найдавніших днів Львова до останнього століття, які зворушать, розсмішать та змусять битися частіше серця як гостей міста, так і корінних львів’ян!   Кохання - це більше ніж слова. Романтична екскурсія Львовом не обмежиться історіями. На ваше бажання ми можемо організувати продовження розваг на одному з дахів Львова. Стиль вечірки обираєте ви самі. Романтична вечеря під ніжний спів скрипки, чи весела вечірка для друзів - ми втілимо у життя саме вашу мрію.   Окрім цього ми пропонуємо замовити додаткову фотосесію, щоб зберегти враження від прогулянки Львовом. Протягом екскурсії вас супроводжуватиме професійний фотограф, який зафіксує ваші найяскравіші емоції.  
Читати більше
Тривалість: 1год

Ціна: від 300 грн


Доступні мови: UA, RU, EN, DEU, PL, FR, IT

Бронювання

Ціна 400 UAH

Вашу екскурсію заброньовано. Найблищим часом наші Гіди зв’яжуться із Вами.

Успіх!
Завантаження...