Екскурсія центром міста “Львівські євреї, невидима історія”

Авторська екскурсія, яка проведе вас найвизначнішими місцями єврейської спадщини Львова. Екскурсія центральною частиною містЕкскурсія центром міста “Львівські євреї, невидима історія”

а відкриє нові, досі незвідані місця і нерозкриті секрети відомих вулиць. Ми прогуляємося середньовічним єврейським кварталом та дізнаємося історії його колишніх мешканців. Культура і час учинили великий злам в одвічному житті цих місць. Разом з будинками занепадали й люди. Відходили без вороття. Усе пов’язалося і сплуталося, проте живими залишилися історії. Історії життя, смерті, успіхів, поразок та любові. Перейдемося тими вуличками, зайдемо у будинки, які століттями зберігають стільки суперечностей, стільки возвишених і мізерних речей, відбудуємо у своїй уяві те, чого тепер уже немає…

Ми проводимо групові та індивідуальні екскурсії. Екскурсію для чотирьох та менше людей можна замовити за декілька годин до бажаного старту (за наявності вільних гідів).

Якщо ви хочете замовити групову екскурсію - забронюйте екскурсію хоча б за один день наперед.

Ми пропонуємо додатково замовити послуги фотографа. Він супроводжуватиме вас протягом подорожі у минуле єврейського кварталу. Цікава екскурсія викличе захват, сум, сміх, а світлини збережуть ці враження.

Також на окреме замовлення ми проводимо різноманітні активності після екскурсії, організовуємо індивідуальні вечірки на даху будинку в центральній частині міста.

 
Тривалість: 3,0 години

Ціна: від 300 грн/год


Доступні мови: UA, RU, EN, DEU, PL, FR, IT

Інші екскурсії

Бронювання

Ціна 400 UAH

Вашу екскурсію заброньовано. Найблищим часом наші Гіди зв’яжуться із Вами.

Успіх!

Бронювання

Ціна 400 UAH

Вашу екскурсію заброньовано. Найблищим часом наші Гіди зв’яжуться із Вами.

Успіх!
Завантаження...