Екскурсія до Високого Замку “Екскурсія Замковою юридикою”

Високий Замок - оповитий легендами, казками, старими міськими оповідками. Проте околиці міської гори не менш цікаві. Цікава екскурсія Високим Замком та прилеглими вулицями допоможе вам наново відкрити старе середмістя.

 

На шляху до Високого Замку ви дізнаєтесь про найстаріші храми Львова, розташовані в околицях Старого Ринку. Ми пройдемось Хресною Дорогою та поговоримо про історію та вічні цінності. Адже саме на нашому маршруті розташовані одні з найстаріших церков міста Лева, які не завжди потрапляють у туристичні путівники.

При сходженні на пагорб ви дізнаєтеся історію Високого Замку, і власне самого замку, який височів тут протягом довгих років. А на самій вершині намилуєтеся розкішними панорамними краєвидами Львова. Звідси можна чудово роздивитися центральну частину міста, а також побачити віддалені райони, і головне – зрозуміти масштаби, адже Львів - це набагато більше ніж площа Ринок.

 

Не забудьте захопити фотоапарат. Або ж скористайтеся нашими послугами. Ми пропонуємо додатково замовити професійного фотографа, який зафіксує усі найцікавіші місця на нашому шляху та ваші емоції.

 

Якщо ви бажаєте замовити групову екскурсію – зробіть замовлення щонайменше за день до неї.

Індивідуальну екскурсію (група від одного до чотирьох людей) можна замовити у той же день, за декілька годин до бажаного старту.

 
Тривалість: 3,0 години

Ціна: від 300 грн/год


Доступні мови: UA, RU, EN, DEU, PL, FR, IT

Інші екскурсії

Бронювання

Ціна 400 UAH

Вашу екскурсію заброньовано. Найблищим часом наші Гіди зв’яжуться із Вами.

Успіх!

Бронювання

Ціна 400 UAH

Вашу екскурсію заброньовано. Найблищим часом наші Гіди зв’яжуться із Вами.

Успіх!
Завантаження...