Геній моди Джон Гальяно

Світ моди вже немислимий без нього. Дім моди «Dior» отримав своє друге народження крізь творчість цього зухвальця. Його творіння часто гротескні та межують з відвагою безумця. Охарактеризувати його стиль може цитата із книги «Портрет Доріана Ґрея» Оскара Вайльда: «Цей одяг був зшитий в припадку безумства, а одягали його, певно, в бурю», – такий прояв його фантазії. Він повернув до життя втрачений в часи тотальної емансипації образ феміни – образ жінки-спокусниці, жінки, яка зводить з розуму. І все це лиш засобами крою, контрастом фактури матерії та її кольорової гами. 

Сьогодні він творить для власного бренду. Невиправний скандаліст, що може дозволити собі на «прояви характеру». Він такий! Невиправний мрійник Джон Ґальяно.  Лекція відкриє для Вас не лише факти з біографії кутюр’є, але і його спосіб роботи. Що таке «Висока мода»? На це питання дає відповідь творчість Джона Ґальяно.

Захоплюючу лекцію про Джона Гальяно підготував для вас мистецтвознавець Іван Дудич у рамках циклу лекцій та екскурсій "Балачки про моду".

Захід відбудеться у суботу, 31 березня, о 14:00, в Olens Dats' Gallery, "Зелена Тераса", вул. Кубанська 8, Львів. Крім цікавої лекції в розкішній фешн-атмосфері запрошуємо на келих вина.

Вартість участі при оплаті до 30 березня (включно) складає 200 грн./особа.У день проведення лекції її вартість становить 250 грн./особа.

Приміщення не може вмістити усіх охочих, тому повідомляємо, що РЕЄСТРАЦІЯ ЗАКРИТА!!!

Проте, якщо ви бажаєте отримувати інформацію про наступні події, запрошуємо підписатися на нашу розсилку  ТУТ

 

 

Лекція від Івана Дудича про невиправного мрійника, генія індустрії моди Джона Ґальяно.

Інші екскурсії

Бронювання

Ціна 400 UAH

Вашу екскурсію заброньовано. Найблищим часом наші Гіди зв’яжуться із Вами.

Успіх!

Бронювання

Ціна 400 UAH

Вашу екскурсію заброньовано. Найблищим часом наші Гіди зв’яжуться із Вами.

Успіх!
Завантаження...