“Львівська belle epoque” - Екскурсія історичними місцями Львова

Сто років тому життя у Львові вирувало не менше ніж тепер! Змінилася епоха, люди, місто та будівлі, проте вузенькі вулички все ще зберігають таємниці тогочасного панства. Цікава екскурсія центральною частиною Львова познайомить вас із місцинами, де сто років тому любили проводити час львів'яни.

Протягом екскурсії ви дізнаєтеся, які видатні люди відвідували Львів, що вони тут робили, і чого їм це вартувало. Ми розповімо скільки коштувало переночувати у готелі «Жорж» (так, він існував уже тоді) і що сталося з «Кришталевим палацом» (і що це таке також розповімо).

Веселі, романтичні та трагічні історії з життя Львова кінця XIX – початку XX століття - це наша екскурсія “Львівська belle epoque”.

Ми пропонуємо продовжити екскурсію веселою вечіркою на одному з центральних дахів Львова. Щоб замовити вечірку – просто повідомте нас про це при бронювання екскурсії, а ми потурбуємося про все інше.

Окрім яскравих вражень ми пропонуємо яскраві спогади. Замовте послугу професійного фотографа, який супроводжуватиме вас протягом екскурсії й збережіть кожну вашу емоцію.

 
Тривалість: 3,0 години

Ціна: від 300 грн/год


Доступні мови: UA, RU, EN, DEU, PL, FR, IT

Інші екскурсії

Бронювання

Ціна 400 UAH

Вашу екскурсію заброньовано. Найблищим часом наші Гіди зв’яжуться із Вами.

Успіх!

Бронювання

Ціна 400 UAH

Вашу екскурсію заброньовано. Найблищим часом наші Гіди зв’яжуться із Вами.

Успіх!
Завантаження...