Авторські

Шпацер на кебі та трішки історії

Для тих, хто хоче все й одразу ми пропонуємо прогулянку Львовом на ретро-автомобілі. Наш електромобіль є реплікою Ford T 1915 року, тому оповідки про минуле століття звучать у ньому ще захопливіше та автентичніше. Ми оглянемо центральну частину міста та познайомимося із прилеглими до неї районами. Зокрема, прокатаємося Новим Світом – мальовничим сецесійним районом Львова, який окрім добре збережених кам’яниць, зберігає і секрети їх колишніх мешканців. Завершимо мандрівку біля палацу Потоцьких. Протягом екскурсії наш гід розповість про усі цікавинки та неймовірні історії, які відбувалися на нашому маршруті. Після завершення прогулянки на вас очікує невеличка фотосесія та приємна несподіванка від нашого екскурсійного бюро. Ми пропонуємо дещо більше ніж просто екскурсію. Прогулянка на кебі – це пригода, хороший настрій, приємні емоції та яскравий фотозвіт на згадку!  
Читати більше
Тривалість: 1,0 година

Ціна: від 700 грн за кеб /7 осіб


Доступні мови: UA, RU, EN, DEU, PL, FR, IT

Екскурсія про жінок Львівщини “Cherchez la femme або жіночий слід в історії Львова”

Екскурсія “Cherchez la femme або жіночий слід в історії Львова”- це приємна прогулянка центральною частиною Львова, на якій наш гід розповість про непересічних жінок, що жили, боролись, творили, любили у нашому Місті. Зазвичай, розповідаючи про Львів, ми більше говоримо про різних чоловіків, які внесли свій вклад в історію нашого Міста. Але, в історії Львова була і не одна видатна жінка. Хочемо звернути увагу на таку цікаву деталь – з понад 1300 вулиць нашого Міста, менше 40 носять імена відомих жінок. Саме тому, ми вирішили у цій екскурсії змістити акценти і присвятити її внеску прекрасної половини людства у історію нашого славетного Львова. Екскурсія розпочнеться на  площі Старий Ринок біля Храму Івана Хрестителя, який був збудований для дружини Лева Констанції; Ви  дізнаєтесь історію Храму Марії Сніжної; завітаєте у дворик Монастиря Бенедектинок, який став першим у Львові жіночим навчальним закладом, у якому монахині головну увагу приділяли вихованню панянок-шляхтянок; потім перейдемось до Площі Ринок, де будуть розказані драматичні та романтичні історії з життя деяких львів’янок, що жили у Середньовічному Львові; на шляху до Львівської Опери будуть згадані історії непересічних жінок, що жили у нашому Місті за часів бабці Австрії та Речі Посполитої.
Читати більше
Тривалість: 2,0 години

Ціна: від 300 грн/год


Доступні мови: UA, RU, EN, DEU, PL, FR, IT

Авторська екскурсія “Слідами літературного Львова”

Львів – це не лише про шоколад та каву. У 2015 році місто отримало статус міста літератури ЮНЕСКО. І недарма. Література  один із невіддільних вимірів життя Львова.   Тут жили та творили багато відомих митців, ще більше шукали та знаходили тут натхнення. Завдяки їм у місті утворювалися літературні угрупування, зароджувалися нові течії, відбувалися гострі літературні дебати. Авторська екскурсія «Слідами літературного Львова» – це прогулянка Містом, яке варто відчути, і яким потрібно просто насолоджуватись. У товаристві нашого гіда Ви прогуляєтесь літературними слідами, натхненних Львовом письменників та відшукаєте місця, де зароджувались улюблені нами твори. А ще ми зачитаємо улюблені уривки з творів великих, та невеличкі твори тих, кого згадуватимемо на екскурсії. Екскурсія може бути інтерактивною, якщо відвідувачі долучаться до читання або розкажуть про своїх улюблених львівських авторів.  
Читати більше
Тривалість: 1,0-3,0 години

Ціна: від 300 грн/год


Доступні мови: UA, RU, EN, DEU, PL, FR, IT

Бронювання

Ціна 400 UAH

Вашу екскурсію заброньовано. Найблищим часом наші Гіди зв’яжуться із Вами.

Успіх!
Завантаження...